O mnie

Cześć! Moja przygoda z amigurumi zaczęła się niewinnie – na okładce jednego z magazynów w pobliskim kiosku zauważyłam słodkie, wyszydełkowane stworki. Postanowiłam spróbować swoich sił i kupiłam pierwsze lepsze szydełko oraz kilka przypadkowych włóczek. Od tamtego momentu minęły już dwa lata. Moja kolekcja szydełek i akcesoriów dziewiarskich urosła do kolekcjonerskich rozmiarów, a włóczki mają swoją własną szafkę.

Blog jest miejscem dla tych wszystkich, którzy tak jak ja zafascynowali się tymi małymi stworkami i sposobami ich robienia. Znajdziesz na nim porady i nauki, które wyciągnęłam przez te parę lat robienia amigurumi. Jeżeli szukasz inspiracji na kolejny wzór lub podpowiedzi jak zrobić półsłupek – znajdziesz te informacje na tym blogu.

Ostatnio coraz częściej kombinuję nad własnymi wzorami. Dlatego też oprócz recenzji książek amigurumi lub ogólnych wskazówek możesz się spodziewać całych wzorów – także darmowych.

Mam nadzieję, że ten blog będzie dla Ciebie źródłem motywacji i inspiracji do dalszego szydełkowania! Szydełko w dłoń! 🙂

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, uwagi, komentarze lub po prostu chcesz się przywitać czy też podzielić się swoim szydełkowaniem, daj znać poprzez komentarze, Facebooka lub Instagram.

Joanna